wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zwroty
0123
0
Promocje

Zwroty

Warunki odstąpienia od umowy

 

I. Uprawnienie do odstąpienia od umowy

 

1.1. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22 [1] Kodeksu Cywilnego, przysługuje - na podstawie przepisów prawa - prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres sklep@ekodomek.eu lub pocztą tradycyjną na adres firmy Eko-Domek Izabela Szczepańska, 44-217 Rybnik, Ul. Wawelska 21/35

 

1.2. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

 

1.3. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Eko-Domek dokona zwrotu zapłaconej ceny towaru i kosztów wysyłki na wskazany przez konsumenta numer konta bankowego w terminie 14 dni, a konsument jest zobowiązany do  zwrotu zakupionego towaru na adres Sklepu.

 

1.4. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

 

1.5. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

 


Przejdź do strony głównej
Promocje
Skontaktuj się z nami
  • Izabela Szczepańska ul.Wawelska 21/35
    44-217 Rybnik
    NIP: 633-212-39-60
  • E-mail: sklep@ekodomek.eu
  • Telefon666 141 335
  • Godziny działania sklepuSklep stacjonarny: Rybnik, Ul. Chrobrego 21 Poniedziałek- Piątek 9-17 Sobota 9-13
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Aktualnie w sklepie trwa przerwa konserwacyjna. Przepraszamy za utrudnienia, zamówienia nie będą realizowane.