wyszukiwanie zaawansowane
» Zwroty

Zwroty

Warunki odstąpienia od umowy

 

I. Uprawnienie do odstąpienia od umowy

 

1.1. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22 [1] Kodeksu Cywilnego, przysługuje - na podstawie przepisów prawa - prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres sklep@ekodomek.eu lub pocztą tradycyjną na adres firmy Eko-Domek Izabela Szczepańska, 44-217 Rybnik, Ul. Wawelska 21/35

 

1.2. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

 

1.3. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Eko-Domek dokona zwrotu zapłaconej ceny towaru i kosztów wysyłki na wskazany przez konsumenta numer konta bankowego w terminie 14 dni, a konsument jest zobowiązany do  zwrotu zakupionego towaru na adres Sklepu.

 

1.4. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

 

1.5. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

 


Przejdź do strony głównej

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Kontakt

  • EKO-DOMEK Izabela Szczepańska ul. ul. Wawelska 21/35
    44-217 Rybnik
    NIP: 633-212-39-60
  • E-mail: sklep@ekodomek.eu
  • Telefon666 712 555